top of page

Hakkımızda

       in-therm  Oda Termostatları tamamen yerli sermaye ile kurulmuş firmamız tarafından üretilmiştir. 2014 yılında günümüze teknolojik yenilikler eklenerek 4 farklı modelimiz satışa sunulmuştur.

 

       Her geçen gün gelişen teknolojiyi ön sıralardan takip ederek, 2020 yılında bir Tübitak ortak projesi olan Mio Akıllı Wifi termostatımızı siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

       Geçmişte olduğu gibi gelecekte de sektörün öncülerinden olma noktasında kararlıyız

        Çalışma prensiplerini, ilerleyen teknolojiye ve güncel pazarlama stratejilerine uygun belirleyen şirketimiz, sektöründe yaptığı inovasyon çalışmaları ile başarılarını günden güne artırmaktadır. Geride bıraktığı her yılda, bir sonraki yılın yeniliklerini öngörerek daha sağlam adımlarla gelişmeye ve yaygınlaşmaya devam etmektedir.

               

     Çevre ve topluma karşı sorumluluğu, çalışanları ve iş ortaklarıyla kurduğu güçlü iletişimi, mükemmeliyetçilik çabası ve tüm iş süreçlerindeki yüksek verimliliği in-therm 'in temel değerlerindendir. Ürünleri ve sahip olduğu tüm değerleri ile müşterilerine güçlü bir markanın özel faydalarını ve katma değerini vermek her bir in-therm çalışanının, dolayısıyla firmanın ortak özelliğidir.

bottom of page